system wizualizacji i udrazniania

 

Drożność dróg oddechowych to podstawa naszego życia. Jednak nawet po wielu latach badań i znacznym rozwoju w dziedzinie medycyny, w układzie oddechowym nadal są miejsca, do których w przypadku niedrożności trudno dotrzeć nie narażając przy tym pacjentów na dyskomfort, ból, zagrożenie zdrowia lub życia.

Wciąż pojawia się wiele wątpliwości związanych z użyciem dostępnych metod:

or

OR

Czy istnieje narzędzie, które pozwoli na szybką i sprawną intubację, także w trudnych przypadkach, przy minimalnym zagrożeniu uszkodzeniem gardła?

icu

ICU

W przypadku pacjentów w ciężkim stanie, oczekujemy aby narzędzie do udrożniania dróg oddechowych było proste i łatwe w obsłudze. Jednocześnie potrzebujemy narzędzia do nauki i treningu trudnych intubacji w jednym.

 

Dostępne narzędzia do udrażniania dróg oddechowych:

dostepne narzedzia

Skomplikowane linie produktów, niekompatybilne ze sobą, trudne do opanowania w obsłudze, zbyt drogie.

 

er

ER

Czy istnieje produkt pozwalający na intubację ratunkową, który można wykorzystać nie tylko w budynkach szpitala, ale także w warunkach poza szpitalnych?

nicu

NICU

Noworodki potrzebują szczególnej opieki i troski. Czy nie byłoby cudownie, gdyby istniało bezpieczne, niezawodne i odpowiednie narzędzie do udrożniania dróg oddechowych dla tych małych pacjentów?

 

Lekarze potrzebują narzędzi lepszej jakości do udrażniania dróg oddechowych, które oprócz szeregu bardziej precyzyjnych funkcji, będą prostsze i wygodniejsze w obsłudze.

W związku z brakiem na rynku produktu spełniającego powyższe założenia, zespół działu badawczo-rozwojowego firmy Insighters ściśle współpracował z liczną grupą doświadczonych lekarzy. Po wielu latach badań i opracowań dokonano następujących przełomów technologicznych:

  • Cyfrowy system mikroobrazowania Insighters ------ Cyfrowy moduł obrazowania Insighters o średnicy od 1,5mm do 4mm i zakresie od 160 000 do 1 000 000 pikseli. Pozwala lekarzom na uzyskanie niespotykanego dotąd podglądu.

  • Cyfrowy system kompatybilności obrazowej Insighters ------ Zintegrowany z najczęściej używanymi sztywnymi i elastycznymi videolaryngoskopami do udrożniania dróg oddechowych.
    Połączenie trzech rodzajów laryngoskopów sprawia, że lekarz jest przygotowany na każdy przypadek intubacji.

  • Przewijanie i kształtowanie obrazów (slider), natychmiastowa ochrona przeciwmgielna cyfrowego modułu obrazowania - natychmiastowe oczyszczenie optyki urządzenia dzięki zastosowaniu mikroprocesora kontrolującego temperaturę środowiska pracy urządzenia, co pozwala na uzyskanie niespotykanie czystego obrazu.

 

Bezproblemowa kompatybilność, przełączenie jednym kliknięciem.
Nowy standard w systemach udrażniania dróg oddechowych.

insighters airwar

Insighters Air-way Cowry

Dzięki systemowi Insighters Air-way Cowry funkcjonalność, wydajność i wygoda urządzeń do udrożniania dróg oddechowych osiągnęły nowy poziom przy jednoczesnej znacznej redukcji kosztów.

X-DREAM.pl